Previous Next

Es ēdu emociju, nevis izsalkuma dēļ....

Satraukuma brīžos roka pati stiepjas pēc kūciņas? Kad garlaicīgi, smērē sviestmaizes? Sadusmojies un ķeries pie saldējuma? Sajūti vainu par to, ka ēd un atkal ķeries pie kā garšīga?

Previous Next

Mīļotā vēlas taisīt abortu. kā pierunāt to nedarīt?

Dažkārt dzīve met visneiedomājamākos līkločus. Un arī bērniņš attiecībās var ienākt pavisam neplānoti. Un tajā brīdī jāpieņem lēmums, ko darīt vai nedarīt tālāk. Kā rīkoties, ja vīrieša un sievietes domas atšķiras?

Previous Next

Kas ir ēriksona hipnoze?

Sākšu ar to, ka izšķir divas hipnozes pieejas: tradicionālā hipnoze un M. Ēriksona hipnoze. Abas pieejas būtiski atšķiras.

Previous Next

Mans vīrs - alkoholoķis. es arī esmu atkarīga?

Alkoholisms, narkomānija, azartspēles — šīs ir populārākās atkarības, par kurām esam dzirdējuši.

Previous Next

Stēmiskie ģimenes izkārtojumi / uzstādījumi

Sistēmiskie izkārtojumi ir uz risinājumu orientēta īslaicīgās terapijas metode. Metodes pamatlicējs ir vācu psihoterapeits Berts Hellingers.

Previous Next

Kā atrast savu psihologu?

"Gribu aprunāties ar psihologu". Ko darīt, ja rodas tāda vēlēšanās?

Previous Next

Metafora - iespēja mācīties un mainīties

“Metafora jeb analoģija ir katras ģeniālas darbības pamatā”

Previous Next

Pašnāvība – atriebšanās tuviniekiem vai labākais risinājums?

Pašnāvība ir tēma, par ko cilvēki runā nelabprāt. Iespējams tāpēc, ka pēc Zigmunda Freida domām katrā no mums mīt dzīvības un nāves instinkts.

Previous Next

Krīzes ģimenē. kā tās pārvarēt?

Kādu iemeslu dēļ bieži vien attiecībās izveidojas krīzes? Vai ir grūti pārvarēt krīzi attiecībās? Pie kā vairākums gadījumos noved krīzes nepārvarēšana? Kādi ir labākie veidi, lai krīze tiktu pārvarētu un abi divi cilvēki justos gandarīti un laimīgi?

Previous Next

Mans bērns ir skopulis - vai man jāuztraucas?

„Tagad Tu man iedosi savu zelta gredzenu, esmu nolēmis to iedot panēsāt grāmatvedei!” pirmdienas rītā Tevi sagaida priekšnieka jaunā ideja. Neticama situācija?

Previous Next

Seksuāla vardarbība pagātnē. dzīve un mīlestība pēc tam

Iepriekšējā dzīves pieredze mēdz ieviest korekcijas tajā, kā mēs uztveram pasauli, kā spējam reaģēt uz mīļotā glāstiem. Kā veidot attiecības, ja pakaļ velkas seksuālās vardarbības ēna, kas liek sastingt intīmos brīžos?

Previous Next

Draudzeni krāpj vīrs – vai pastāstīt viņai?

Iedomājies, ka ir saulaina un citādi brīnišķīga pavasara diena, kas kļūst pavisam ne brīnišķīga, jo tu negaidīti uzzini, ka tavu labāko draudzeni krāpj vīrs/draugs.

logo